Degustace whisky Silver: Co dokáže dřevo

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 06/12/2024
18:30 - 21:30

Místo konání
Café Bar MANTA

Kategorie


Degustace osmi skotských single malt whisky s názvem „Co dokáže dřevo“ zaměřená na whisky dozrávané v různých sudech (sherry, portské, Sauternes…).
Zajímá Vás, co dává whisce výslednou chuť a charakter? Jaká je cesta od čirého destilátu k nádherně zbarvenému a aromatickému nápoji? Pak je právě pro Vás určená tato ochutnávka.
Pojďte a objevte jak chutná whisky, která dozrávala v sudech po španělském sherry. Co s chutí udělá zrání v sudech po portském víně. A jak whisky ovlivní sud po špičkovém botrytickém víně Sauternes z oblasti Bordeaux. Jak vyzní kombinace sudu po bourbonu a po sherry a jakou chuť bude mít whisky, která zrála v panenském sudu z amerického bílého dubu. Možná dojde také na whisky, která zrála v sudech po americké žitné nebo v sudech po madeiře.

Přijďte si užít krásný večer s vynikající skotskou whiskou. Odhalte tajemství a získejte odpověď na otázku „Co dokáže dřevo“.

Více informací o ochutnávkách whisky najdete ZDE

Podmínky rezervace najdete ZDE 

Jestliže jste již degustaci uhradili/máte dárkové poukázky, zadejte prosím čísla do komentáře. V ostatních případech vyčkejte na fakturu s platebními údaji. Děkujeme!

Bookings

890,00