Degustace

Pořádáme zážitkové ochutnávky whisky, šampaňského, koňaků a vína.

Rezervace – jak to funguje?

Aktuální přehled degustací a možnost rezervovat si místo najdete ZDE. Degustace bývají brzy obsazené, takže včasná rezervace míst je podmínkou účasti.

Nemáte-li již na danou degustaci zakoupenou dárkovou poukázku, zašleme Vám na základě Vaší rezervace na výše uvedeném odkazu předběžné potvrzení rezervace a následně fakturu k úhradě. Po jejím uhrazení jsou Vaše místa na degustaci závazně potvrzena (v případě neuhrazení Vám nemůžeme rezervaci garantovat).

Jako potvrzení rezervace Vám můžeme zaslat i dárkové poukázky, které můžete věnovat jako dárek. Mohou být i personifikované s uvedením jména, termínu, počtu osob. V tomto případě nám napište při rezervaci do poznámky, že žádáte dárkovou poukázku, případně uveďte její bližší specifikaci, případně nás kontaktujte emailem na info@whiskoteka.cz.

Podmínky zrušení rezervace

Vaši rezervaci považujeme v okamžiku úhrady za potvrzenou a závaznou.

Prosíme respektujte, že platí možnost odhlásit se z degustace nejpozději 5 dní (120 hodin) před konáním degustace. Při zrušení rezervace méně než 120 hodin před začátkem akce rezervace včetně uhrazené částky propadá.

V tomto případě se s Vámi spojíme a navrhneme náhradní termín (v případě zrušení rezervace 120 až 48 hodin před termínem Vám nabídneme náhradní termín za 50% běžné ceny, v případě zrušení méně než 48 hodin před konáním degustace je nutné uhradit celou cenu degustace).