Dárkové poukázky

Dárkové poukázky na degustace whisky, šampaňského a koňaků jsou skvělou možností, jak potěšit své přátele, příbuzné a známé netradiční formou. Využijeme-li mailovou formu, obdržíte je prakticky okamžitě.

Jak na to?

1. Vyberte si typ degustace. Podrobný popis najdete zde pod odkazem Degustace.

2. V našem obchodě, do kterého se dostanete například na této stránce vpravo kliknutím na odkaz Dárkové poukázky na degustace, si pořiďte vybrané dárkové poukázky.

3. Zvolte i způsob dopravy a úhrady. Nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem je zaslání poukázek mailem a úhrada bankovním převodem. Poukázky Vám můžeme poslat též v papírové formě dopisem – úhradu můžete v tomto případě provést bankovním převodem (zdarma) nebo Vám je zašleme na dobírku (50.- Kč).

4. Po obdržení poukázek a úhradě si již můžete rezervovat místo na konkrétní termín. Rezervaci míst vyžadujeme vzhledem k tomu, že počet míst je limitován. Rezervaci provedete velmi jednoduše tak, že vpravo nahoře kliknete na tlačítko Degustace – rezervace míst, vyberete odpovídající typ degustace, termín a kliknete na tlačítko Přihlásit se. Uvedete jméno, email, počet osob a do poznámky čísla poukázek. Na uvedený email dostanete potvrzení o rezervaci.

5. Posledním a jistě nejmilejším krokem je, že si přijdete užít dobré pití a zajímavý výklad.

Upozornění: Uhrazením ceny poukázek považujeme rezervaci za potvrzenou a závaznou. Při neomluvené neúčasti poukázky propadají.

Podmínky zrušení rezervace najdete ZDE.