Ochutnávka whisky – skvělý zážitek

Naše společnost organizuje a pořádá akce, kde prezentuje skotskou single malt whisky již více než 10 let. Degustace zpravidla sestává z osmi druhů whisky, které jsou složené podle typu ochutnávky. Cílem akce je nejen zprostředkovat příjemný zážitek, ale podat informaci o Skotsku, o historii whisky a o její úžasné výrobě. Základní informace o skotských single malt whisky získáte na degustaci Průvodce skotskými single malt whiskami, která ukazuje šíři chutí whisky, a její variantu whisek Classic Malts. Další degustace typu Silver (ve variantách Co dokáže dřevo, Co dokáže kouř, Glenmorangie a Legenda jménem Ardbeg), Gold a Platinum jsou pak zaměřené tématicky, například na whisky dozrávající v netradičních sudech či whisky kouřové, rašelinné. Dostaneme se do jednotlivých oblastí Skotska, kde se tato whisky vyrábí. Nedílnou součástí akce je pak prezentace s popisem jednotlivých whisky a skotských palíren.

Snažíme se, aby akce probíhaly v neformálním duchu. Preferujeme přátelské diskuze o chutích a vůních jednotlivých degustovaných vzorků, porovnávání vlastních prožitků a názorů.

Akce probíhají v našich prostorách v centru Prahy, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být i občerstvení, případně kompletní menu či večeře.

Můžeme pro vás také uspořádat akci na míru.