Degustace Průvodce skotskými single malt whiskami

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 04/09/2024
18:30 - 21:30

Místo konání
Café Bar MANTA

Kategorie


Ochutnávka skotských sladových whisky Vás seznámí s whiskami z různých regionů Skotska. Degustace bude doprovázena prezentací o palírnách, výrobě whisky a řadou dalších zajímavostí.

Degustace „Průvodce skotskými single malt whiskami“ je naší základní degustací, která Vás uvede do světa skotských single malt whisek. Během degustace ochutnáte single malt whisky ze všech skotských regionů. Ochutnávku zahájíme typickým příkladem lowlandové whisky. Druhým vzorkem se přeneseme na ostrov Islay. Zde Vám představíme lehčí variantu kouřové whisky. Třetí whisky Vám představí region Speyside, který je co do počtu palíren největším whisky regionem ve Skotsku. Čtvrtá whisky je překvapení, které Vám ukáže sílu a potenciál skotské single malt whisky. Pátá whisky představí drsný region Highland. S šestou whisky zamíříme do polozapomenutého regionu Campbeltown, který kdysi patřil k nejvýznamnějším ve Skotsku. Předposlední whisky pochází z ostrovů a seznámí nás s typickou „mořskou“ whisky. Poslední slovo bude mít opět ostrov Islay. Na závěr ale představíme tento region v plné síle.
Součástí degustace je nejen ochutnávání whisek, ale i povídání o výrobě whisky, o palírnách a o historii skotského papírnictví za posledních 250 let.
Těšíme se na příjemný večer s Vámi a vybranými skotskými single malt whiskami.

Více informací o ochutnávkách whisky najdete ZDE

Podmínky rezervace najdete ZDE 

Jestliže jste již degustaci uhradili/máte dárkové poukázky, zadejte prosím čísla do komentáře. V ostatních případech vyčkejte na fakturu s platebními údaji. Děkujeme!

Bookings

890,00