Ochutnávky francouzských vín

Francie je bezesporu země, kde vznikají jedny z nejlepších vín, o čemž se můžete přesvědčit na našich degustacích. Nabídneme vám vína z pečlivě vybraných vinařství oblastí Alsaska, Burgundska a údolí Rhony. Jestliže Alsasko je regionem bílých vín (Riesling, Gewurztraminer či Pinot Gris), na Rhoně  najdete vedle „velkých“ červených vín i kvalitní vína bílá. Burgundská červená vína jsou založena na odrůdě Pinot Noir a pro bílá vína se využívá hlavně Chardonnay ve skvělém zpracování typickém pro oblast Chablis.

V průběhu řízené degustace ochutnáte osm pečlivě vybraných vín. Ochutnávka je provázena výkladem, kde se dozvíte mnoho informací nejen o jednotlivých vinařstvích a způsobech výroby, ale i o regionu jako takovém. Naše společnost nabízí ochutnávky vín z prestižních vinařství, z nichž některé jsou hodnoceny nezávislými znalci jako jedny z nejlepších na světě.

Pro skupiny připravíme samostatně uzavřenou akci na míru.

Akce probíhají v našich prostorách v centru Prahy, ale přivítáme také, chcete-li se sejít na vašem oblíbeném místě. Součástí akce může být občerstvení, kompletní menu či večeře.